Роналдо се вбеси! Какво направи в Саудитска Арабия

След дълго напрежение в Ал Насър

Роналдо се вбеси! Какво направи в Саудитска Арабия | StandartNews.com

Престоят на Кристиано Роналдо в Ал Насър не започна по най-добрия начин, но след три мача с екипа на саудитците вече реализира първото си попадение.

Португалецът измъкна тима си в последната минута при гостуването на Ал Фатех в мач от 15-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия, завършил наравно 2:2, съобщава Dsport.

Португалската мегазвезда отново започна като титуляр и изигра пълни 90 минути. Макар късметът да не беше на страната на Роналдо и да бе спрян от ВАР и гредата, той реализира дебютното си попадение от дузпа.

По този начин Ал Насър си върна първото място в класирането и вече ена върха с 34 точки, колкото има и Ал Шабаб, който е и с мач повече. Ал Фатех пък се изкачи на шестата позиция с актив от 22 пункта в актива си.