Реал Мадрид с чутовна глупост в Испания (ВИДЕО)

Зинедин Зидан и компания паднаха 0:1 от Майорка като гост

Реал Мадрид с чутовна глупост в Испания (ВИДЕО) | StandartNews.com

Тимът на Реал Мадрид записа първо поражение този сезон в Ла Лига, след като беше надигран от новака Майорка с минималното 1:0. Единственото попадение в срещата отбеляза Лаго Жуниор още в седмата минута. Играчите на „белия балет“ завършиха срещата с човек по-малко, след като Алваро Одриосола беше изгонен в 74-ата минута.

ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК

Това бе първа загуба за Реал през този сезон в испанското първенство. Хората на Зинедин Зидан остават втори с 18 точки, на точка по-малко от Барселона, които вече са лидери. Майорка пък събират актив от 10 точки на 14-та позиция. В следващия кръг новаците гостуват на Легане. Реал пък ще търси първа победа в Шамипонската лига през този сезон при гостуването си на Галатасарай през идната седмица.