Пенев се завърна със загуба начело на ЦСКА-София

Етър на Балъков победи "червените" с 1:0 на техния стадион

Пенев се завърна със загуба начело на ЦСКА-София | StandartNews.com

ЦСКА-София загуби от Етър с 0:1 в повторния дебют на Любослав Пенев начело на „червените“. Привържениците на ЦСКА София изпълниха сектор „А“ на стадион Българска армия и демонстрираха подкрепа за един от безспорните си любимци, който в четвъртък изненадващо замени Нестор Ел Маестро като старши треньор на отбора. И в последната си контрола преди началото на първенството ЦСКА-София. „Червените“ в големи периоди от мача бяха надигравани от великотърновци, а в предни позиции не създадоха почти нищо интересно. Етър може да съжалява, че не постигна по-изразителна победа на „Българска армия“, като гостите пропуснаха няколко чисти положения. Флорент Боджадж отбеляза единствения гол в 34-ата минута. Крум Стоянов проби отляво и намери непокрития Боджадж, който с удар в долния ляв ъгъл реализира попадението за Етър. Малко по-късно Велко Батрович можеше да вкара втори гол за Етър, но Черниаускас спаси. Веднага след почивката нападателят на Етър Милчо Ангелов можеше да накаже бившия си отбор, но Черниаускас отново спаси удара отблизо. Ангелов имаше ново чисто положение в средата на полувремето, което пропусна, а минута преди края Етър направи нов пропуск, като след мощен удар на Кольо Станев бе избит от резервния вратар Данте Стипица.