Отборът на БСП най-добър на боулинг

Отборът на БСП най-добър на боулинг | StandartNews.com

Кандидат-кметове на Благоевград показаха таланта си в боулниг турнир, организиран от БСП. Червеният отбор, воден от своя капитан  Емил Костадинов, победи своите съперници от РЗС, Атака и ВМРО-БНД. След оспорваната надпревара на „балотаж” отидоха БСП и РЗС, но в крайна сметка най-добри се оказаха социалистите.

Целта на турнира бе БСП да призове своите опоненти към честна и почтена игра не само на боулинг пистите, но и в предизборната надпревара.

Преди началото на самото състезанието бяха начертани и правилата на "предизборната битка": Не взимай по-голяма топка от тази, която можеш да хвърлиш. Не хвърляй топка в пистата на конкурента. Не подлагай крак на хвърлящия от съседната писта. Не се опитвай да манипулираш цифрите на екрана.

Приеми победата на другия достойно -и на боулинг играта, и на изборите. Нека хвърлянето на обещания  да не бъде като хвърлянето на топките в боулинга! "Да победи спортът", призова кандидат-кметът на БСП Емил Костадинов. Всички участници получиха грамоти, а победителите и статуетка.


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай