Нерви, изгонен и труден успех за ЦСКА над Пирин

Червените се наложиха с минималното 1:0

Нерви, изгонен и труден успех за ЦСКА над Пирин | StandartNews.com

ЦСКА стигна до доста трудна победа с 1:0 срещу новака в Първа лига Пирин, но съставен от много опитни играчи.

Това бе и първи успех у дома за новата кампания за тима на Стойчо Младенов и за самия него при завръщането му.

ЦСКА е изиграл само два мача от началото на новата кампания.

В първия кръг "червените" надвиха ФК ЦСКА 1948, а следващите двубои бяха отменени заради участието на тима в Лигата на конференциите.

Гостите от Пирин оказаха сериозна съпротива и играха с човек по-малко цяло полувреме след изгонването на бившия "армеец" Станислав Манолев.

Имаше много нерви, сблъсъци и грозни сцени на терена.

Жорди Кайседо вкара  единственото попадение, а през второто полувреме отново той пропусна дузпа, дадена след намесата на ВАР.

В 69-ата минута, Чатакович стреля от далечна дистанция, Петров се намеси и топката се удари в горната греда.

В последните минути на мача, Пирин опита да промени развоя на събитията, но не сполучи.

Така "червените" събират 6 точки от два изиграни двубоя до момента.