Манчини: Титлата ще се реши на 30 април в мача с "Юнайтед"

Манчини: Титлата ще се реши на 30 април в мача с "Юнайтед" | StandartNews.com

Манчестър. Мениджърът на "Манчестър Сити" Роберто Манчини очаква градското дерби срещу Юнайтед да реши кой от двата тима ще бъде шампион на Англия. В неделя "Сити" отстъпи лидерството във временното класиране на Висшата лига, след като претърпя поражение с 0:1 като гост на новака "Суонси". В същото време "Манчестър Юнайтед" победи "Уест Бромич" с 2:0 на своя „Олд Трафорд“ и дръпна с точка пред „гражданите“ 10 кръга преди края на сезона, предаде Гонг.
 
Италианският наставник на "Сити" заяви, че не се притеснява от загубеното първо място и призова играчите си да продължат борбата за титлата. „Това, което постигна "Юнайтед", не е важно“, каза Манчини. „Ще се борим с тях до самия край. Има 10 мача до края на първенството и всяка седмица класирането може да се промени.“
 
„Шампионатът е дълъг и има време. Ние няма да променим приоритетите си. Мачът срещу Суонси не беше решителен. Сезонът ще се реши на 30 април“, добави Манчини.
 
„Ние бяхме на върха в продължение на 6 месеца. Сега може и да не се намираме там, но "Юнайтед" имаха лесен мач. Ние пък изоставаме само с 1 точка. Знаехме, че това може да се случи. Важно е играчите ми да успеят да се вдигнат и смятам, че това е по силите им“, каза още мениджърът на "Сити".


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай