София. Селекционерът на младежкия национален отбор Михаил Мадански не успя да преживее издънката 2:2 с Шотландия и тегли здраво конско на тима. Българите изпуснаха златен шанс да си осигурят място в баражите за европейското първенство.
За капак Мадански загуби и Александър Цветков. Капитанът е аут за гостуването на Холандия за натрупани картони. Илия Миланов е под въпрос заради травма. Той трябваше да играе срещу шотландците като ляв бек заради Атанас Дреновички.
"Дреновички е излязал отдавна във ваканция", ядоса се Мадански. "За пореден път ни вкарват гол от статично положение. Не мога да го приема! Знаехме, че те разчитат на това. Човекът, който трябваше да пресира, в момента на изпълнението си връзваше обувките", беснееше селекционерът.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com