Лудогорец разби Берое, поведе в класирането

Срещата започна с натиск на разградчани

Лудогорец разби Берое, поведе в класирането | StandartNews.com

Лудогорец победи Берое с 2:0 като гост в Стара Загора в двубой от 22-ия кръг на efbet Лига и поведе в класирането.

Срещата започна с натиск на разградчани, а в основата на всички опасности в първите минути беше Тодор Неделев. Резултатът бе открит в 24-ата минута от Сон, който стигна до отбита топка и я насочи във вратата за 1:0.

Десет минути по-късно Руан Крус получи топката пред наказателното поле на Берое и се разписа, но попадението му бе отменено заради засада.

Домакините стигнаха до първата си голова възможност пет минути преди края на първата част, но Уерик Каетано не успя да преодолее Падт. Минути по-късно и Себастиан Вия стреля към вратата на Лудогорец, но вратарят се справи.