София
Лили Иванова даде гласа си на БСП за изборите. Примата склонила след дълги уговорки в сряда, похвалиха се от "Позитано" 20. Везната наклонила, след като лично червеният кандидат за вицепрезидент Стефан Данаилов помолил певицата да се включи в кампанията. Тарифата за участието засега е тайна.
"Вече може да пуснем клип "На всеки километър с Лили", шегуват се социалисти. От червения щаб признаха, че са водили преговори и със суперзвездата Боно. Здравословни проблеми обаче отказали от участие в родните избори фронтмена на U2.
Лили ще извиси глас до тандема на БСП Ивайло Калфин и Стефан Данаилов по време на официалния старт на кандидатпрезидентската кампания на двамата в Пловдив. Това ще стане в понеделник пред хотел "Тримонциум" в присъствието на соцлидера Сергей Станишев.
Под тепетата ще се съберат и представители на младежите социалисти от цялата страна заедно с кандидат-кметовете и водачите на листи за общински съвети.
Подробности четете във в. "Стандарт"
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com