Левски загря за ЦСКА с победа срещу Локо (Сф)

Филип Кръстев отбеляза единственото попадение за "сините"

Левски загря за ЦСКА с победа срещу Локо (Сф) | StandartNews.com

"Левски" излъга с 1:0 "Локомотив" (София). Целият мач мина под напрежение на трибуните заради оставката, която всеки момент се очаква да хвърли Станимир Стоилов.

През целия мач феновете на "Герена" скандираха името на големия си любимец, пише gol.bg.

Успехът за домакините донесе Филип Кръстев с гол в края на първото полувреме. През всички 90 минути "Левски" беше по-добрият отбор на терена и спечели напълно заслужено, а гол в 90-ата минута на гостите беше отменен за засада.

В класирането "Левски" заема 4-то място с 44 точки, докато "Локомотив" се намира на 9-а позиция с 34 т. В следващия кръг е време за вечното дерби на България – "сините" играят с големия си съперник ЦСКА на 17 април, понеделник, докато "железничарите" приемат "Пирин" три дни по-рано