"Левски" и Лудогорец са 0:0 на полувремето

"Сините" с повече добри положения за гол

"Левски" и Лудогорец са 0:0 на полувремето | StandartNews.com

"Левски" и Лудогорец завършиха 0:0 първото полувреме от дербито на 25-ия кръг. Пред 5000 зрители домакините показаха по-добра игра, но липсата на шанс им попречи да водят в резултата. При първоначалния натиск Станислав Иванов пропусна в 6-ата минута. След като се окопитиха гостите от Разград опитаха да изнесат играта по-напред след 10-ата минута. Кешерю изтърва за Лудогорец в 15-ата. Ударът му от границата на пеналта бе спасен майсторски от вратаря Миятович. Бърза контра на гостите в 25-ата минута завърши с автогол на Ейлофсон, но страничния съдия бе вдигнал преди това флага за засада на Чибота. Последните 15 минути на полувремето "Левски" отново игра по-силно, но пак нямаше шанс в завършващата фаза. В 35-ата минута Иван Горанов би опасно, но вратаря Владо Стоянов спаси. Секунди преди последния сигнал Спиерингс от фаул опита да изненада Стоянов, но последния отново показа майсторство и спаси.