Кристиано Роналдо ликува! Класира Ал-Насър на кралски финал

Португалският футболист се разписа на два пъти за победата на своя отбор

Кристиано Роналдо ликува! Класира Ал-Насър на кралски финал | StandartNews.com

Отборът на Ал-Насър победи Ал Халеей с 3:1 и се класира за финала в турнира за Кралската купа на шампионите. Звездата на победителите Кристиано Роналдо отбеляза две попадения.

Именно португалският нападател откри резултата на стадион "Кинг Сауд Юнивърсити" в Рияд в 17-ата минута. Националът на Португалия се възползва от грешка на противниковия вратар и го прехвърли с прецизен удар от движение.

Преди почивката възпитаниците на Луиш Кастро получиха дузпа за игра с ръка на Иво Родригеш. Садио Мане удвои преднината на тима си с точно изпълнение.

Айман Яхия също изпрати топката в противниковата врата, но голът му не бе зачетен заради засада.

След почивката Кристиано Роналдо отново се разписа. 39-годишният футболист бе точен от непосредствена близост.

Появилият се на почивката Фуаз Алтриес отбеляза почетното попадение за гостите, а гол на Абдулазиз Ал Елеуаи за домакините бе отменен заради засада.