Бургас
Треньорът на "Черноморец" Димитър Димитров, току що завърнал се от Виена, където му бяха направени медицински изследвания, потвърди, че има злокачествено образование на корема, съобщи "Гонг"
"За жалост диагнозата се потвърди. За жалост не ми остава нищо друго, освен да се боря с тази болест", каза Херо на пресконференцията преди мача с "Левски", който е в неделя от 18,00 часа на стадион "Лазур" в Бургас.
Бившият селекционер на националния отбор призна, че е левскар, но уточни, че е побеждавал "сините" с три различни отбора. "И сега повече от всички искам победата", категоричен е Херо.
Пресконференцията приключи при пълна тишина.
Изпълнителният директор на "Черноморец" Пламен Киряков заяви, че играчите, шефовете и всички в клуба оказват пълна подкрепа на Димитър Димитров в битката с болестта.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com