Голям екшън! Две ЦСКА-та в бой за титлата у нас

Очертава се интрига в започналия новм шампионат

Голям екшън! Две ЦСКА-та в бой за титлата у нас | StandartNews.com

Проблем за червените фенове! Първият кръг та новото ни футболно първенство поне загатва, че в биткака за титлата може да се включат и двете ЦСКА-та, които играят в елита.

След като снощи ЦСКА 1948 с десет души удари Левски , тази вечер ЦСКА разгроми Арда на "Българска армия" с 3:0.

В 29-ата минута нова неадекватна проява на футболист на Арда остави гостите с 10 човека. Желев реши да спре демонстративно с ръка подаване на Шопов към Юга по десния фланг, за което съдията му показа втори жълт и респективно червен картон.

В заключителните секунди на първата част  ЦСКА спечели корнер. Вион центрира в малкото наказателно поле, където Гарсес вкара от метър с глава за 1:0, възползвайки се от това, че вратарят Симеонов не направи една-две крачки, за да боксира подаването.

Гарсес очевидно набира самочувствие, защото в началото на втората част вкара с глава гол близнак на първия - 2:0 за ЦСКА.

И пак той! В 55-та минута Гарсес вкара и с крак, за да направи своя хеттрик в мача.

Срещата зазърши при този резултат, а сред червената футболна общност може да настане интересен емоционален момент, какъвто досега в историята на българския футбол не е имало.