Фурор! С човек по-малко Берое измъкна точка от ЦСКА 1948

Мач за разпределение на местата от 7-мо до 10-то във футболното ни първенство

Фурор! С човек по-малко Берое измъкна точка от ЦСКА 1948 | StandartNews.com

Отборите на ЦСКА 1948 и "Берое" завършиха 2:2 в мач за разпределение на местата от 7-мо до 10-то във футболното ни първенство.

В 25-ата минута след хубава атака на Берое Алиун Фал се оказа на позиция срещу Наумов и падна в наказателното поле. Старозагорци поискаха дузпа, но съдията отсъди симулация на нападателя, която бе потвърдена и от ВАР.

Резултатът бе открит от домакините в последните секунди на първата част. Тогава при една атака на ЦСКА 1948 се получи разбъркване, при което Марио Топузов бе препънат от Георги Динков и съдията посочи дузпа. Зад топката застана Алекс Колев и с мощен удар откри.

"Берое" изравни в 56-ата минута чрез Симеон Мечев, информира БНР.

Само две минути по-късно обаче ЦСКА 1948 отново излезе напред след гол на Ивайло Чочев.

В 66-ата минута "Берое" остана с човек по-малко, след червен картон на Абубакар Тунгара.

Въпреки това гостите се добраха до равенството 2:2 след гол на Фал в 90-ата минута.