Спорт

Фенове на "Марсилия" настояват за загуба

Фенове на "Марсилия" настояват за загуба

Марсилия. Феновете на "Марсилия", които се славят със силната привързаност към отбора, призоваха собствените си любимци да загубят на всяка цена отложения домакинския мач с "Монпелие" в сряда от 19.00 ч. на легендарния "Стад Велодром". Целта е една - да се попречи на "Пари Сен Жермен" да спечели шампионската титла.

Враждата на между двете агитки не е от вчера. През 1999 г. парижани губят насред "Парк де Пренс" с 2:3 от "Бордо" и "Марсилия" губи титлата в последния кръг. Сега отборът от Южна Франция, и по-скоро запалянковците му, искат да си го върнат тъпкано.

"Не бива да забравяме уроците на историята. Да дадем шанс на "Монпелие" да спре ПСЖ", написаха феновете в своя сайт.


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай