Дъщерята на Ицо издава тайни на "Барса"

Барселона

Всеки мъж има своето хоби. Играчите на "Барселона" не изостават по назад от останалите представители на силния пол. И всеки от тях се отдава в свободното време на различни игри. Някои от тях са доста груби. Какви са тайните на тима? Малцина знаят. Една от тях е дъщерята на Камата - Мика Стоичков. Тя реши да ги направи достояние на цял свят.

Михаела заедно с приятелката си Айна Серда обясни на дълго и на широко какво правят в свободното си време момчетата на Хосеп Гуардиола в предаването "Фора де Жок" в радио "Оna FM". Голямата дъщеря на Стоичков от известно време се изявява като журналистка. Преди това тя нашумя с връзката си с автомобилния пилот Дани Клос, с когото се разделиха наскоро.

Според Мика фотосите, които си пусна Жерар Пике с автомат АК-47 в ръце, не са случайни. Защитникът обичал да стреля с руското пушкало в свободното си време, но само на специално пригодените за целта места. Ето и по-какво си падат неговите съотборници, според щерката на Ицо:

Карлес Пуйол - капитанът на "Барса" е луд по всички спортове. Любимите му са тенис и атлетика. Когато имал повече свободни часове, Карлес ги отдавал на новата мания - рафтинг.

Виктор Валдес - освен, че има мания да не допуска голове и да чупи рекорди в този раздел, може да го откриете край морето със сърф в ръка. Важното за него е да има вятър.

Сеск Фабрегас - Футболен маниак. Свободното му време е запълнено от различни игри, най-вече ФИФА 2012. Дори може да потърсите съвет от него в "Туитър" кой отбор да поемете и кой не си заслужава.

Андрес Иниеста - Героят от световното първенство е роден в Албасете, но е истински фен на спортовете, които практикуват баските. Особено тяхната пелота. Научил я още в ранно детство от баща си.

Дани Алвеш и Давид Виля - двамата членуват в мотоциклетен клуб и обичат всичко свързано с високите скорости и двигателите.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай