ЦСКА разби Крумовград, отново е на върха

Спечели тежкото си на хартия гостуване с 4:1

ЦСКА разби Крумовград, отново е на върха | StandartNews.com

ЦСКА обърна Крумовград като гост и спечели тежкото си на хартия гостуване с 4:1 в мач от Първа лига, предаде gol.bg.

Александър Колев откри за домакините в 34-ата минута, но малко след това Амос Юга изравни. Така първата част завърши равностойно по всички показатели.

Крумовград се държеше достойно през голяма част от второто полувреме, но умората натежа. И от 78-ата минута ЦСКА нанесе три шамара в рамките на по-малко от четвърт час игра.

Християн Петров сътвори пълния обрат в 78-ата минута, а малко след това Данило Асприля уби надеждите на противника. В началото на добавеното време Марселино Кареасо окончателно ликвидира интригата.

Така "червените" събраха 38 точки и вече са еднолично на върха след вчерашната късна издънка на Черно море. Крумовград е 11-и с 18 пункта.