"Черно море" разби "Локо" (Сф), диша във врата на "Лудогорец"

Варненци са на второто място с една точка пред "армейците"

"Черно море" разби "Локо" (Сф), диша във врата на "Лудогорец" | StandartNews.com

С три гола през първото полувреме на Атанас Илиев, "Черно море" срази без проблеми с 3:0 "Локомотив" (София) в мач от 27-ия кръг на efbet Лига.

Интригата на стадион "Тича" във Варна приключи още до 38-ата минута, когато националът оформи своя хеттрик, а головата му фиеста стана факт за впечатляващите 17 минути.

Така Илиев вече има 11 попадения през сезона и се изравни с Алекс Колев, а пред тях е единствено Георги Николов (12), който днес се разписа два пъти за "Ботев" (Пловдив) при успеха с 3:0 над "Берое" в Стара Загора.

В класирането "Черно море" измести ЦСКА от 2-то място и вече има 58 точки, с една повече от "червените". Лидер с 63 пункта и мач по-малко е "Лудогорец". "Железничарите" остават на 14-та позиция с 25 т.

В следващия кръг "Моряците" гостуват на "Локомотив" (Пловдив), а столичани приемат "Берое".