Спорт

"Арсенал" бие шута на шестима

"Арсенал" бие шута на шестима

Лондон. "Арсенал" ще изгони шестима ненужни футболисти, за да съкрати разходите си. Според английската преса, мениджърът Арсен Венгер ще посочи вратата на Аршавин, Чамак, Скилачи, Бендтнер, Денилсон и Вела.

За сметка на това французинът ще предложи нов договор на звездата Робин ван Перси и ще увеличи заплатата му на 120 хил. паунда седмично.


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай