Спорт

"А" група играе за Стилиян

"А" група играе за Стилиян

София. БФС посвети предстоящия кръг на "А" група на болния от остра левкемия Стилиян Петров.

Кампанията се нарича "Стенли, ние сме с теб!" и включва двубоите във вторник, сряда и четвъртък. Всички професионални футболисти от елита ще излязат на терените със специално изработени фланелки с надпис в подкрепа на капитана на националния отбор (на снимката).

Минути преди първия съдийски сигнал екипите ще полетят към трибуните и ще останат за феновете, които да ги носят и по този начин да изразят моралната си подкрепа към рекордьора по участия с екипа на България, се казва в съобщението на БФС.

До момента по стадионите вървеше различна неформална демонстрация на подкрепа за капитана на "Астън Вила", като най-често феновете издигаха плакати и ръкопляскаха в 19-ата минута.


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай