Венгер похвали мъжката игра на Арсенал

Венгер похвали мъжката игра на Арсенал | StandartNews.com

Лондон. Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер похвали мъжката игра на своя отбор в мача срещу Астън Вила, който „артилеристите" спечелиха с 2:1.

„Топчиите" нямат загуба вече в 15 гостувания на „Вила Парк", а преди мача лондончани заемаха 3-о място, след като бяха изпреварени от Челси и Манчестър Сити.

Наставникът на Арсенал каза, че отборът остава здраво стъпил на земята, но не скри задоволството си от победата.

„През първото полувреме играхме футбол, а през втората част се борихме. Показахме, че можем както да нападаме, така и да се защитаваме. Имаме много контузени, затова е хубаво, че Алекс Окслейд-Чембърлейн се завърна в игра", каза френският спец.

Венгер се опитва да изведе Арсенал до първа титла от 2004 година насам. В момента „топчиите" заемат първото място в Премиършип с актив от 48 точки.