35 000 от Дрезден взривиха Берлин на мач (ВИДЕО)

Феновете на Динома впечатлиха по време двубоя за Купата на Германия

35 000 от Дрезден взривиха Берлин на мач (ВИДЕО) | StandartNews.com

Известните в цял свят фенове на Динамо Дрезден постигнаха нов връх в изразяването на любовта си към клуба. Снощи 35 000 от тях пътуваха близо 200 километра до Берлин, за да подкрепят отбора си в двубоя му с Херта от втория кръг в турнира за Купата на Германия. Също толкова имаше от страна на домакините. В крайна сметка Динамо отстъпи със 7:8 след изпълнение на наказателни удари.

ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК

Двубоят беше повече от драматичен с голове в последните секунди. Гостите успяха да изравнят за 2:2 в 90-ата минута от дузпа, а след това водеха с 3:2 до добавеното време на второто продължение, когато обаче Херта успя да вкара за 3:3 и да прати дуела за решаване чрез дузпи. При изстрелите от бялата точка гостите пропуснаха два пъти, а играчите от Берлин - само веднъж.

Динамо е част от Втора Бундеслига, като представя крайно незадоволително и е в зоната на изпадащите. Тимът обаче показа съвсем друго лице тази вечер и беше на секунди от триумф на “Олимпиащадион”.