Лудогорец не се даде на Рубин

Лудогорец не се даде на Рубин | StandartNews.com

Анкара. Лудогорец завърши наравно с Рубин (Казан) 1:1  в първата си контрола от лагера в Турция. Двукратният руски шампион в момента е на 11-о място в класирането.

20 минути след началото руснаците наложиха натиск, който обаче не даде резултат поне до края на първото полувреме.

На почивката Стойчо Стоев смени почти целия състав на Лудогорец, а в 56-ата минута обаче Рубин поведе с гол на Мохамедшин, който бе изведен зад зашитата на българския шампион. В 62-ата минута пък Коронов получи втори жълт картон за игра с ръка и напусна терена, но руснаците не останаха с човек по-малко, защото а негово място влезе Нуров.

След попадението Лудогорец игра по-добре, натисна и успя да върне равенството в 89-ата минута с гол на Мантула.