Край! Голяма промяна за Хари и Меган, какво решиха?

18-месеца, след като се нанесоха в имение за 11 млн. лири в Калифорния, принц Хари и съпругата му Меган искат да се преселят на ново място. Те казват, че никак не се чувстват на седмото небе там и предпочитат да имат нов "адрес".
Херцогът и херцогинята на Съсекс купиха луксозния дом в Монтесито - район на окръг Санта Барбара, известен със своите уединени частни имения - като място, подходящо за отглеждане на деца. Те са родители на Арчи, който е на две годинки, и Лилибет, която вече е на шест месеца. Говори се, че Хари и Меган вече не са във възторг от просторния дом, който обитават - девет спални, фитнес зала, плувен басейн и тенис корт. Не им допадало местоположението му в луксозния квартал, въпреки че разполагат с почти 7,5 акра земя, заобиколена от борови и кипарисови дървета.
Меган и Хари искали да останат в квартала, но на друго място. Източник казва, че двойката е започнала да прави проучвания да купи друга къща в района, пише "Дир". Имението им няма да се продава свободно, а с частни оферти и ще се показва само на хора, които са сериозни купувачи.
Твърди се, че херцозите харесват самия Монтесито, в който живеят телевизионерките Опра Уинфри и Елън Дедженерис, както и холивудски звезди като Том Круз.
37-годишният Хари и 40-годишната Меган зарязаха своята британска резиденция "Frogmore Cottage", в кралското имение Уиндзор, заради Калифорния, където се преместиха през март 2020 г. "Frogmore" сега се използва от братовчедката на Хари, принцеса Юджийн и съпруга й Джак Бруксбанк, които се сдобиха с първа рожба миналия февруари.
Мега и Хари купиха имота в САЩ от Сергей Гришин през юни 2020 г. Руският бизнесмен го придобил през 2009 г. за близо 19 милиона паунда.
Освен деветте спални, домът разполага с 16 бани, чайна и частна детска площадка. Има също библиотека, офис, СПА център със суха и мокра сауна, киносалон, зала за игри, винарска изба и гараж за пет коли.
На територията има розови градини и отделна къща за гости с две спални и две бани.
Мистерия! Намериха мъртъв високопоставен руски команд...
Искра Михайлова посочи приоритета на ДПС за новия каб...
Важна новина за шофьорите, какво става на "Хемус"
Изненада! Кой наш курорт побеля от сняг
Напрежение. Германия с остри думи за Путин
Тревога в БДЖ, засяга всички пътници
Искате храна за вкъщи? Ще трябва да си носите кутия