Коледен подарък - кукла псува вместо "мамо!"

Коледен подарък - кукла псува вместо "мамо!" | StandartNews.com

Ню Йорк. Говореща кукла предизвика мощни родителски протести  в САЩ, защото псува. Гневни бащи и майки са поискали веригата магазини за играчки да я изтеглят от продажба, предаде Франс прес.

Няколко седмици преди Коледа куклата се предлага от веригата магазини Toys "R" Us. Тя произнася думите: "Crazy bitch" ("луда кучка", но думата bitch означава и курва). Върнете куклите и бойкотирайте Toys "R" Us, призовава Сю от Тулса, Оклахома, в своя коментар на сайта на веригата магазини за играчки.

"Възмутена съм, заяви възрастна жена от Айдахо, баба на три близначета. Внучките ми са на две годинки и половина и не искам да чуват подобни изрази." Не купувайте, препоръчва Даниел от Файетвил, Северна Каролина. Тя потвърди заедно с други 6 души, че розовата кукла, която е част от три интерактивни близначета, действително псува.

Потребителка от Лос Анджелис пък обяви, че обожавала куклата, която купила за дъщеря си, но подарила на приятелка. За куклата се заговори и в YouTube, където адвокат, представящ се за защитник на децата, поиска от Toys "R" Us да я изтегли от продажба. 


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай