Кобрата замени Андреа с нейна колежка /Фото/

Боксьорът Кубрат Пулев попадна в прегръдките на известна фолк певица, но не става въпрос за бившата му приятелка Андреа. Новата чалга фурия също е блондинка, доста симпатична и познато име.
Двамата са били заедно на рождения му ден снощи в Лас Вегас. В момента боксьорът е в Америка, тъй като през уикенда с брат си Тервел имат важен мач.
Култовият роден боксьор навърши 41 години далеч от родината в компанията на своя брат Тервел. Те избраха българско заведение в Лас Вегас, където същата вечер участие имаше Соня Немска, която е колежка на бившата му Андреа.
В момента Соня е на турне в Щатите, което преминава повече от успешно. И имаше честта да пее на рождения ден на Пулев и дори се снимаха за спомен.
"Празнуваме тази вечер рождения ден на българския шампион Кубрат Пулев - тежка категория по бокс. Страхотна вечер с братя Кубрат и Тервел Пулеви в българския ресторант в Лас Вегас", написа Соня под снимката с известните братя, пише show.blitz.bg.
Коронацията на Чарлз! В Уестминстърското абатство по...
Голямото обедняване! 300% по-скъпи ябълки и череши
Гришо се издъни
Костадинов: Само "Възраждане" постигна консенсус
Лена и Миро с предизборен плакат вместо сватбена сним...
Една зодия да забрави за пазаруване, две - за фразата...
Животът на задържаните рибари се преобръща. Министър...