Любопитно

Дават пенсия за заслуги на Джоко Росич

Дават пенсия за заслуги на Джоко Росич

София. Депутатите приеха проект за решение за отпускането на пенсия на Джоко Росич за особени заслуги към държавата и нацията с вносител Министерски съвет, считано от 1 февруари 2012 г.

С пълно мнозинство „за” гласуваха 93 народни представители.


Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай