Спорт

Турци примамват Ицо с 1 млн. в зелено

Турци примамват Ицо с 1 млн. в зелено
Орду. Треньорът на "Литекс" Христо Стоичков е основният вариант на "Ордуспор" за наследник на аржентинеца Ектор Купер, пише турският "Бугюнспор". Тимът заума 11-о място в местната Суперлига.
 
Според информацията, Купер е много близо до договор с китайския "Лунен" (Шандон). Очаква се той да подпише за 3 г. срещу 3,5 млн. долара на сезон.
Близки до Ицо твърдят, че той умува върху офертата. И логично възниква въпросът дали Камата ще предпочете риска да започне работа в Турция, където са му обещали над 1 млн. долара годишно, или ще избере да си стои на сигурното и добре затоплено място в "Литекс", макар и срещу доста по-скромно възнаграждение.

Ако Стоичков избере Турция, това означава и край на войната, която той обяви на БФС. Ицо не спира със заканите, че водената от него опозиция ще хвърли ръкавицата на Борислав Михайлов на конгреса на футболния съюз, който най-вероятно ще се проведе през лятото или есента на 2013 г.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай