ЦСКА почна мощно в Лига Европа

„Червените“ отнесоха с 4:0 Титоград на „Армията“

ЦСКА почна мощно в Лига Европа | StandartNews.com

ЦСКА тръгна мощно участието си в Лига Европа. „Армейците“ удариха черногорския Титоград с 4:0 в първия мач между двата тима от предварителния кръг в турнира. Пред пълни сектор „А“ и „В“ на ст. „Българска армия“ българският гранд трябваше обаче да потрепери чак до края на първата част за гол. А преди това няколко нескопосани намеси в защита едва не костваха и най-лошото. Все пак Евандро добута една топка в 40-ата минута от фаул. През втората част „червените“ доказаха, че са по-класни. Тиаго реализира за 53-ата минута, а само две по-късно Жеферсон направи 3:0. Резервата Кристиян Малинов пък се отчете с гол бижу в 72-ата минута. Той стреля от воле след смешно изчистване на вратаря на черногорците и реализира за кеф на всички по трибуните. Реваншът между двата тима е след седмица в Черна гора.