Тонев титуляр за Вила при равенството с Бромич

Тонев титуляр за Вила при равенството с Бромич  | StandartNews.com

Уест Бромич. Астън Вила измъкна равенството 2:2 при гостуването си срещу Уест Бромич в последния мач от 12-ия кръг във Висшата лига. Бирмингамци падаха с 0:2 след само 11 минути игра, но стигнаха до точката с две попадения след почивката.

Българският национал Александър Тонев започна като титуляр срещата, като бе заменен в 57-ата минута. Тонев имаше няколко шанса за гол, но така и не успя да се разпише. В крайна сметка той стана част от тройната смяна на Пол Ламбърт, която даде резултат и тимът се спаси от загубата.

Домакините поведоха с два гола на Шейн Лонг в 3-ата и 11-ата минути. Вила пък изравни чрез Карим Ел Ахмади (67') и Ашли Уестууд (76').

Във временното класиране Астън Вила е на 12-о място с 15 точки. Толкова има и 11-ия Уест Бромич.