Спорт

Славист пое към ЦСКА 1948

Славчо Шоколаров ще носи екипа на "червените"

Славист пое към ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 обяви официално привличането на Славчо Шоколаров от Славия. Новината бе публикувана в клубния сайт на втородивизионния тим. „Червените“ изказаха благодарности за светкавичните преговори с ръководството на Славия.

Славчо има сериозен опит в професионалния футбол, роден е в Гоце Делчев преди 30 години, но е продукт на школата на Ботев Пловдив. Все пак на 17 години се връща в Пирин ГД и дебютира в Б група. После играе за Светкавица, Монтана, Любимец, Черноморец, Поморие, Лудогорец и Славия. Носител на Купата на България с "белите".

Пред клубната телевизия на ЦСКА 1948 Шоколаров заяви: „Благодаря на ЦСКА за поканата, която веднага приех. Специално и на Кирил Котев, който беше в основата на трансфера. Благодарен съм и на всички в Славия, където изкарах 2,5 чудесни години, спечелих Купата, играх евротурнири, но може би вече дадох всичко“.

„Разбира се, че ЦСКА ще спечели първото място и промоция в Първа лига, защо да не играем и финал за Купата. Познавам се с Андон Гущеров, Сашо Александров, Янко Сандански, лесно ще се адаптирам“.

„Нека всички бъдат живи и здрави! Феновете да подкрепят ЦСКА и в добри, и в лоши моменти, защото ще има и тежки мигове, няма какво да се лъжем. Весели празници на всички!“, завърши с пожелание към феновете Шоколаров.

Това е второ сериозно ново попълнение в редиците на ЦСКА 1948. Клубът вече си осигури услугите на Даниел Маденов от Етър само преди седмица.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай