Шок! Голям резил за Ливърпул в Европа

Наполи отнесе чмервените хс 4:1

Шок! Голям резил за Ливърпул в Европа | StandartNews.com

Трагичен старт на Ливърпул в Шампионската лига. Английският гранд бе пометен от Наполи в Неапол с 1:4, след безобразна игрла в защита и много окрилени домакини.

Желински откри резултата в петата минута от дузпа, а Андре-Франк Замбо Ангиса удвои аванса в 31-ата минута. Между двете попадения Виктор  Осимен пропусна дузпа.

Нигериецът се контузи, а влезлият на негово място Симеоне се разписа минута преди почивката. В самото начало на второто полувреме Жиелински отбеляза втория си гол в мача, а малко по-късно Луис Диас върна едно попадение за гостите.

Клоп извърши тройна смяна и промени две трети от нападението. Той пусна в игра Нунес, Жота и Тиаго на мястото на Милнър, Фирмино и Салах, който изигра пореден разочароващ мач.

Живецът в играта на мърсисайдци постепенно се изпари и Ливърпул сякаш прие поражението.

Продължават проблемите на Ливърпул тази есен, а Юрген Клоп ще трябва да отговаря на много въпроси пред милионите фенове на тима по целия свят.