Серията продължава. Пореден успех за Мъри

Тимът на българина вече е на 4 точки

Серията продължава. Пореден успех за Мъри | StandartNews.com

Отборът на Станимир Стоилов - Гьозтепе, победи Бандърмаспор с 2:0 като гост в среща от 22-ия кръг на турската Първа лига.

Успехът удължи на пет двубоите без загуба на Мъри и компания. Тимът на българина вече е на 4 точки, но с мач повече от лидера Еюпспор ки на три точки, също с двубой повече, от третия Коджаелиспор.

Първото попадение в срещата отбеляза Ялчън Каян в 64-ата минута след асиистенция на новото попълнение Ромуло.

Четвърт час преди края Билал Месауди изведе Ромуло сам срещу вратаря, бразилецът се разписа, но попадението му беше отменено заради засада. В продължението на срещата Ромуло се записа сред голмайсторите и сложи точка на спора.

Дошлият от ЦСКА 1948 защитник Елитон изигра цял мач и получи жълт картон в 75-ата минута.