Резервата Роналдо спаси Юве от загуба в Италия

Португалецът вкара за 2:2 при гостуването на Аталанта

Резервата Роналдо спаси Юве от загуба в Италия | StandartNews.com

Португалецът Кристиано Роналдо спаси Ювентус от загуба при гостуването на Аталанта. Звездата на "бианконерите" влезе като резерва в 65-ата минута и по-късно вкара за крайното 2:2. Мачът бе от 18-ия кръг на Серия А, а гостите завършиха с 10 души. Равенството е едва второ за Юве от началото на сезона, като шампионите още нямат загуба. Роналдо започна мача като резерва, но се появи "на пожар" в 65-та минута, след като Родриго Бентакур бе изгонен от игра 12 по-рано, а Аталанта водеше в резултата с 2:1. Луис Фелипе вкара в 30-та минута и Сенад Лукич добави още един гол в добавеното време за победа на Лацио с 2:0 в гостуване срещу Болоня. По този начин столичаните запазиха четвъртото място в класирането, след като преследвачът Сампдория също надви с 2:0 Киево. Фабио Куалярела и Гастон Рамирес вкараха през второто полувреме за тима от Генуа, който изостава с две точки от последната квота за Шампионската лига. В други мачове от 18-ия кръг Парма победи Фиорентина като гост с 1:0 с гол на Роберто Инглезе, а Диего Фариас се разписа за успеха на Каляри с 1:0 срещу Дженоа.