Разгром! ЦСКА не прости на македонците на "Армията"

Червените удариха Гьорче Петров с 4:0

Разгром! ЦСКА не прости на македонците на "Армията" | StandartNews.com

Осем победи в 9 мача на "Българска армия". ЦСКА продължава напред в третия квалификационен кръг на турнира Лига на нациите, след логичен успех над македонския Гьорче Петров с убедителното 4:0.

Пред ентусиазираната публика на "Българска армия", ЦСКА имаше сериозно надмощие през цялата първа част. В 31-та минута капитанът Юрген Матай с красив шут откри резултата - 1:0 за червените.

Имаше и пропуски пред вратата на гостите, но армейците си осигуриха на почивката желаната преднина.

И през второто полувреме армейците продължиха да натискат съперника си. В игра влезе и новата покупка Назон, на когото очевидно трябва игрова практика..

Георги Йомов! В 60-та минута той завърши отлично атака на ЦСКА и червените поведоха с 2:0! Доказа се колко важен играч за тима си е Йомов.

В този момент интригата логично изглеждаше приключена. Но дойде и трети гол! Дебютно попадение за Туфегчич за червените - 3:0.

И радост за Назон! В край на мача централният нападател вкара своя важен дебютен гол за ЦСКА - 4:0

Така червените очакват свмоя съперник в третата квалификация към груповата фаза в Лига на нациите.