Нов шок за Левски на "Герена"

"Сините" загубиха и от Царско село

Нов шок за Левски на "Герена" | StandartNews.com

Левски продължава да няма домакинска победа за тази година на своя стадион! Странната серия продължи със загубата днес от Царско село с 0:1.

Ситуацията в тима на сините става наистина сложна.

Началните минути бяха сравнително спокойни, като първият удар - неточен, и първият корнер, са за гостите.

След това "сините" опитваха да пробият по фланговете, откъдето досега дойдоха и двете по-сериозни опасности.

Божидар Васев вкара с глава в добавеното време на първата част, след добра атака отляво на гостите!

Това е историческо първо попадение на този тим във вратата на гранда.

Левски преди това загуби Найджър Робърта заради контузия.

Домакините се посъбудиха в началото на второто полувреме. но нищо повече от това.

В 72-ра минута имаше отлична ситуация за гостите.

Мохамед Браихими се забави сам срещу Николай Михайлов и Здравко Димитров успя да го блокира

Левски стигна до точен удар във вратата на Джони Пласид, 15 минути преди края на мача..

Отборът на домяакините пропиля уникална възможност да изравни резултата 60 секунди преди края на редовното време!

Живко Атанасов уцели гредата.

След тази драма за повече нямаше време. Тимът на Любослав Пенев си тръгна с трите точки.

Още по-интересното е, че Царско село оглави класирането с равен брой точки с ЦСКА - по 7, но с по-добра голова разлика.

Левски е на критичната за отбора 12-та позиция, само с 1 точка от три мача.