Меси сътвори страшен скандал

Какво се случи

Меси сътвори страшен скандал | StandartNews.com

Лионел Меси не взе участие при домакинската загуба с 1:2 на Интер (Маями) от Монтерей в първия четвъртфинал на КОНКАКАФ Шампионска лига. Въпреки това, аржентинецът се прояви неспортсменски, съобщи мексиканската преса.

Според изданията в Мексико, Меси е поискал обяснения от съдията Валтер Лопес и се е сблъскал с противниковия треньор Фернандо Ортис. Причината за бесния изблик на Лео е червеният картон на съотборника му Давид Руис в 65-ата минута.

Според информациите, от Монтерей са съобщили за инцидентите в двете съблекални на КОНКАКАФ, като са поискали те са държали да бъде записани в протокола на срещата. Реваншът в Мексико е следващата седмица, като се очаква Меси да играе, пише "Топ спорт".