"Лудогорец" взима пари за бедствия

"Лудогорец" взима пари за бедствия | StandartNews.com

Разград. 2/3 от средствата, заделени от разградското кметство за превантивна дейност срещу бедствията  и авариите, ще бъдат прехвърлени към детско юношеската школа на "Лудогорец". Става въпрос за инжекция от 20 000 лева. Ръководството на шампионите е отправило искане към общината.

В школата "Гнездо на орли" тренират 160 деца, като 119 от тях  са от Разград, напомни изпълнителният директор на клуба шампион Ангел  Петричев. "В края на годината парите в общинския бюджет са точно разчетени  и коланите са здраво затегнати, ще подпомогнем обаче децата от "Лудогорец", похвали се заместник- кметът Любомир Цонев.

В същото време стана ясно, че босовете на "Лудогорец" ще накажат строго защитника Александър Барт, който беше хванат да шофира пиян в Търново. Франсето ще отнесе глоба по вътрешния правилник на клуба, въпреки че инцидентът, при който е заловен с 1,36 профила алкохол в кръвта, се е случил в почивен за футболистите ден.
Срещу Барт е образувано бързо производство и ще понесе наказание.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай