Лудогорец и Левски не се победиха

Шампионите с поредна грешна стъпка по пътя към осмата титла

Лудогорец и Левски не се победиха | StandartNews.com

Лудогорец по опасния път към осмата поредна шампионска титла. Разградчани имаха нужда от задължителна победа в домакинството на Левски, но направиха 1:1 в това голямо дерби и подариха пореден шанс на преследвача си ЦСКА да мечтае, че може да го свали от върха. След постна първа част домакините откриха от дузпа в самото начало на второто полувреме чрез Козмин Моци, а в тази ситуация Деян Иванов от "сините" беше изгонен с директен червен картон.

Но Драгош Григоре си изпроси втори жълт картон от състава на "орлите" в 69-та минута и обърна всичко с краката нагоре за тима си. Само три минути след това Живко Миланов изравни от пряк свободен удар, а в края и Абел Анисе си изкара втори жълт картон, за да остави тима си с деветима на терена и да секне ентусиазма му в последните минути в търсене на успеха.