Локомотив (София) се класира за полуфиналите

Локомотив (София) се класира за полуфиналите  | StandartNews.com

Локомотив (София) се класира за полуфиналите за Купата на България.

В 55-ата минута  железничарите се оказаха в ролята на догонващи заради головете на Карлос Фонсека и Лъчезар Балтанов.

Марко Ранджелович върна едно попадение за 1:2 в 68-ата минута, с което съставът на "Черноморец" рухна и само пет по-късно получи втори гол, дело на Маркиньос.

Отчаянието на бургазлии беше подчертано от директния червен картон на Славчо Шоколаров, а "Локомотив" взе втора победа в четвъртфиналния сблъсък с гол на Даниел Генов в продължението на мача.

По-рано в сряда "Ботев" (Пловдив) намери място сред последните четири тима в турнира след победа над "Левски" с 2:0.

Останалите два отбора на полуфиналите ще бъдат определени от двойките "Локомотив" (Пловдив) - "Добруджа" (3:0) и "Лудогорец" - "Литекс" (2:1).