Ливърпул диктатор в Групата на смъртта /РЕЗУЛТАТИ/

Разгромни победи за Реал М и Аякс в Шампионска лига

Ливърпул диктатор в Групата на смъртта /РЕЗУЛТАТИ/ | StandartNews.com

Ливърпул спечели драматично с 3:2 като гост на Атлетико Мадрид в Групата на смъртта в Шампионската лига. Английският гранд поведе с 2:0 само за 13 минути с голове на Салах и Кейта.

Домакините обаче бързо се съвзеха и успяха да изравнят с две попадения на Антоан Гризман.

Много емоции по трибуните предизвикаха решенията на главния съдия през втората част. Червен картон за Антоан Гризман, дузпа за Ливърпул и гол за Салах. И накрая - отсъдена и отменена дузпа за Атлетико.

В интерес на истината - и трите решения на рефера бяха правилни.

Относно отменения наказателен удар за испанците - каквото и да беше свирил съдията, щеше да бъде упрекван.

След края на мача треньорът на Атлетико Мадрид - един огромен провокатор още като играч - Диего Симеоне, отказа да поздрави колегата си Юрген Клоп.

С тази победа Ливърпул вече има 9 точки от 3 мача и стана абсолютен господар в тази желязна група, като класирането на червените напред изглежда почти сигурно..

Някогашният гранд Милан продължава с ужасното си представяне, като "росонерите" паднаха от Порто с 0:1 и са пълен аутсайдер с три загуби.

РЕЗУЛТАТИ :

Група А - Брюж - Манчестър Сити 1:5, ПСЖ - Лайпциг 3:2, Група В - Атлетико М - Ливърпул 2:3, Порто - Милан 1:0,

Група С - Бешикташ - Спортинг Л 1:4, Аякс - Борусия Д 4:0

Група D - Интер - Шериф 3:1, Шахтьор Д - Реал М 0:5