Ливърпул без грешка срещу Уотфорд (ВИДЕО)

"Червените" отупаха съперника си с 5:0

Ливърпул без грешка срещу Уотфорд (ВИДЕО) | StandartNews.com

Отборът на Ливърпул постигна чудесна победа над Уотфорд с 5:0 в мач от 28-ия кръг на Англия. Футболистите на Юрген Клоп реагираха впечатляващо след нулевото равенство с Манчестър Юнайтед и нанесе тежки щети по защитата на „стършелите”. Садио Мане даде тон за пищния успех на „червените” в деветата минута, а в 20-тата удвои актива на своите. След 66 минути игра и Дивок Ориги не пропусна да се разпише, а нови два гола на Върджил ван Дайк (80’ и 83’) сложиха край на „червената” феерия в сряда вечер на „Анфийлд”.

Така Ливърпул задържа върха във Висшата лига, като преднината пред втория Манчестър Сити продължава да е една точка. „Гражданите” взеха успеха в своя мач срещу Уест Хем с 1:0. Уотфорд пък се свлече до осмото място, след като головата му разлика стана отрицателна и е осми с 40 точки. Седми е Уулвърхемптън със същия актив.