И Супер Бербо не спаси Монако срещу Лил

И Супер Бербо не спаси Монако срещу Лил | StandartNews.com

Монако. Двубоят между 2-ия и 3-ия в Лига 1 от 30-ия кръг на първенството във Франция не успя да излъчи победител. Отборът на Димитър Бербатов Монако не успя да надвие Лил и срещатаа завърши завърши при 1:1. Монегаските са с 9 точки преднина, но и лидерът ПСЖ вече е с голяма разлика от 10 пункта на челната позиция.

Димитър Бербатов стартира в основния състав на Монако и показа прекрасна игра през целия мач. Той изработи и гола на своя тим още в 4-ата минута на срещата. Нашето момче изведе чудесно партньора си в атака Жармен, той от своя страна реши да върне назад към навлизащия на скорост Мунир Обади, който бе точен за 1:0.

В 38-ата минута обаче гостуващият тим на Лил успя да върне попадението, като голът бе на Дивок Ориджи след асистенция на Райън Мендес.

Въпреки че и във второто полувреме отборите демонстрираха интересен и отворен футбол, победител така и не бе излъчен. Добро положение имаше за Бербатов, който можеше да донесе победата за монегаските, но бе неточен при удар с глава.