Галин Иванов с дебютен гол в Унгария

Жоро Миланов и Камен Хаджиев играха за своите отбора в страната

Галин Иванов с дебютен гол в Унгария | StandartNews.com

Бившият футболист на Славия Галин Иванов вкара първия си гол за новия си клуб Халадаш в унгарското първенство. Иванов реализира третото попадение в 89-ата минута при успеха на тима с 3:1 като гост на Хонвед в среща от 23-ия .

Българинът игра пълни 90 минути за отбора на Халадаш, който е на последно място в класирането с 13 точки актив от началото на сезона. Отборът на Академия Пушкаш победи гостуващия Дебрецен с 2:0 в друга среща от кръга. Българският защитник Камен Хаджиев игра цял мач за домакините. МОЛ Види постигна домакински успех с 2:1 над Варда.

Българинът Георги Миланов започна като титуляр за домакините. Той получи жълт картон в 47-ата минута, а в 61-ата беше заменен от Армин Ходжич. Босненецът донесе победата на тима с гол в 71-ата минута. МОЛ Види има 43 точки и остава на второ място в класирането, с шест точки по-малко от лидера Ференцварош.