Етър препъна Лудогорец във Велико Търново

Шампионите удариха и 4 греди

Етър препъна Лудогорец във Велико Търново | StandartNews.com

Футболният шампион Лудогорец не успя да победи Етър във Велико Търново. Двубоят от 22-ия кръг от efbet Лига завърши 1:1. Гостите от Разград изиграха стихийно първо полувреме, след като нацелиха на четири пъти гредите на „болярите”, а също така отбелязаха и гол, който неправилно бе отменен. Учудващо, но със старта на втората част Етър откри резултата, когато Иван Стоянов (48) наказа много сериозна грешка на вратаря Пламен Илиев. „Орлите” отговориха много бързо, след като изравниха (50) чрез Марселиньо. След тази среща Лудогорец има 52 т. Левски е втори с 45, а третото място също с 45 е за Локомотив (Пв). Етър пък е десети с 20 т. За Лудогорец това бе последния мач преди гостуването на Интер идната седмица в реванша от Лига Европа.