"Берое" надви ЦСКА на чист терен (ВИДЕО)

"Берое" надви ЦСКА на чист терен (ВИДЕО) | StandartNews.com

"Берое" надви ЦСКА с 1:0 на стадион "Българска армия". "Червени" фенове старателно почистиха терена от снега преди двубоя от програмата на А група.

Аласан Н'Диайе бе точен с глава за старозагорци в 74-та минута. Той засече топката при центриране на Георги Костадинов от фаул.

"Червените" доминираха на терена през първото полувреме. Добри положения пропуснаха Венцислав Василев в 11-ата минута и Тончи Кукоч в 22-ата минута на мача.

ЦСКА имаше шанс да върне гол в 86-ата минута. Тогава Стефан Николич изпусна дузпа, а Макенджиев изби. Няколко минути по-късно Тони Силва прати с глава топката в аут, с което разгроми надеждите на "червените" за равен.

Срещата пропуснаха Луис Соарес Платини и Апостол Попов. Това е втората загуба за ЦСКА в шампионата.

Лошото време и обилния сняг, който се трупаше на стадиона за малко да отложат мача между ЦСКА и "Берое". Феновете обаче се появиха с лопати за ринене на сняг и успяха да приведат терена в добро състояние.

По-рано днес бе отложена срещата между "Хасково" и "Славия". Лошото време може да спре и пловдивско дерби между "Локомотив" и "Ботев", което е утре.