Балотели: Ние сме „Ливърпул" и никога не се предаваме

Балотели: Ние сме „Ливърпул" и никога не се предаваме | StandartNews.com

Нападателят на „Ливърпул" Марио Балотели за пореден път избухна в социалните мрежи, коментирайки спорните съдийски отсъждания при загубата от „Астон Вила" на полуфиналите за ФА къп с 2:1.

Италианският таран на „мърсисайдци", който се появи в игра за началото на второто полувреме, поздрави за успеха „виляните" в Инстаграм, вдъхна кураж и надежда на съотборници и фенове и доказа, че реферите са сбъркали фатално в 88-та минута.

Тогава Балотели бе изведен на стрелкова позиция и отбеляза, но страничният съдия вдигна флага си, отбелязвайки несъществуваща засада.

„Без думи. Снимката казва всичко. Въпреки това, позравления за „Астон Вила". И момчета – главите горе, ние сме „Ливърпул" и никога не се предаваме, особено когато губим.", написа Марио в своя профил в „Инстаграм".