Балъков награди "Лъвчетата"

Балъков награди "Лъвчетата" | StandartNews.com

Красимир Балъков връчи шампионската купа и златните медали на победителите в 15-ия турнир по футбол на ДФК "Лъвчетата". Сборният отбор на 39 ОДЗ и 24 ЦДГ с треньор Радослав Димитров спечели надпреварата. В нея участваха близо 4000 деца от детски градини, обучавани по програмата на клуба.

Тези малки деца са надеждата за нашия футбол. Изгледах с удоволствие финалните срещи, дано от тук излязат още по-големи таланти от нашето поколение", заяви Балъков, който получи специален плакет от президента на "Лъвчетата" Венцислав Гаврилов.

Останалите отбори бяха наградени от капитана на националния отбор и "Лудогорец" Светослав Дяков и вратаря на "Славия" Георги Петков и директора "Направление детско-юношески футбол" в БФС Пламен Михов.