Черно море удави ЦСКА

Черно море удави ЦСКА | StandartNews.com

Варна. Черно море победи с 2:1 ЦСКА на "Тича" в мача от 16-ия кръг на А група. Всички голове в срещата паднаха през първата част, а след почивката Станислав Тодоров отмени гол за "червените". В класирането "армейците" остават на 3-о място с актив от 29 точки. "Моряците" са 6-и с 26 точки.

ЦСКА откри резултата в 22-та минута, когато Неманя Милисавлевич центрира отдясно и Емил Гъргоров се разписа с техничен изстрел.

Селекцията на Георги Иванов - Гонзо обаче обърна резултата изцяло още преди почивката. В 33-та минута Симеон Райков изравни с хитро изпълнение от свободен удар, а три минути Бакари реализира дузпа, отсъдена за нарушение на Тодор Янчев срещу Райков.

Малко след подновяването на играта, Марин Петров замени Милисавлиевич, като именно след центриране на крилото "червените" успяха да вкарат в 56-ата минута. Голът обаче бе отменен заради засада. Петров центрира в наказателното поле, където Валентин Илиев върна към Апостол Попов, който вкара. Попадението обаче бе отменено след сигнал на страничния рефер за засада при центрирането на Петров.